Nakrycia głowy na zimę – berety damskie

Dziś czas na berety. Późna jesień, a właściwie zima, zbliża się wielkimi krokami. Najwyższa pora, by zadbać o odpowiednie nakrycia głowy. Również i w tym sezonie projektanci wykorzystują różne opcje: od kapeluszy z małymi lub szerokimi rondami aż beretki i berety damskie.

Kapelusze

Obecność kapeluszy w tym zestawieniu wcale nie dziwi, są one modne od kilku lat, zarówno w sezonie letnim, jak i jesiennym, a nawet zimowym. Bardzo dobrze prezentują się w zestawieniu z futrzaną kamizelką, która, nota bene, również jest hitem obecnego jesiennego sezonu, dopasowanymi spodniami i typowo jesiennymi butami. Jakie kolory wybierać? W sezonie jesienno – zimowym lepiej postawić na barwy stonowane, sprawdzą się odcienie szarości oraz czerni. Nie ma też znaczenia czy wybierzesz kapelusz z szerokim czy z wąskim rondem – zarówno jeden jak i drugi model będą niezwykle popularne w nadchodzącym sezonie zimowym.

Berety i beretki

beret-damski

Nie czujesz się dobrze w kapeluszu? Być może przypadnie Ci do gustu inne nakrycie głowy? W nadchodzącym sezonie projektanci stawiają również na berety i beretki. Chyba najwyższy czas, by odczarować tą część garderoby! Do tej pory beret damski kojarzył się ze starszą panią, projektanci postanowili jednak zmienić istniejący stan rzeczy – w tym sezonie berety damskie noszą młode, eleganckie, lubiące modę, pewne siebie kobiety!

Jakie berety wybierać i z cym je zestawiać? Jeśli do tej pory berety były nakryciami, których nie używałaś, zdecyduj się na beret w jednym kolorze, najlepiej czarnym. To kolor na tyle neutralny, że będzie pasował do każdej stylizacji, w szczególności zaś do eleganckiego płaszcza i czarnych botków na obcasie.

Zapraszamy:
Czapki.pl

Czapki.pl

Sklep internetowy Czapki.pl

Brak Komentarzy

Zostaw Komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Dziękujemy i doceniamy to.
Twój adres email nie będzie upubliczniony, wymagane pola są oznaczone gwiazdką.


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.