Kapelusze – sklep

Wybierając kapelusz i chcąc wyglądać w nim dobrze przestrzegać trzeba kilku zasad. Część dotyczy doboru wedle kształtu twarzy, część wedle sylwetki a część dodatków i garderoby.

Jaki kapelusz do budowy ciała?

Duże panie nie powinny zakładać dużych kapeluszy, ponieważ te mogą jedynie powiększyć im twarz i nie będą wyglądać w nich atrakcyjnie. Mniejsze panie unikać powinny zbyt szerokich rond i wysokich kapeluszy, ponieważ przytłoczą je swoją wielkością. Kolor kapelusza dobrać należy do typu urody. Pamiętać należy, że ciemne kolory optycznie zmniejszają a jasne powiększają i rzucają się w oczy.

Kobiety z cerą naczynkową, trądzikiem czy mające tendencję do częstego rumienienia się unikać powinny kapeluszy w odcieniach różu i czerwieni, które mogą jedynie ukazać ich niedoskonałości cery.

Dobierz kapelusz do garderoby

kapelusz

Kapelusz

Zastanowić się należy również, czy dany kapelusz będzie pasował do stylu i posiadanej już garderoby. Panie noszące futra zaopatrzyć się powinny w kapelusze damskie z dużymi rondami i toczki.

Nakrycia głowy nie powinny posiadać żadnych ozdób. Jeśli ulubiona kurtka jest ze skóry, pasować do niej będą fedory, czapki futrzane i dzianinowe. Dla pań chodzących w trenczowych płaszczach idealne będą kaszkiety, berety a także chusty.

Kapelusz w sam raz!

Dobierając kapelusze dobrać je należy idealnie. Nie może być ani za mały, ani za duży, ponieważ albo będzie spadać, albo uwierać. Kupując kapelusz w internecie zmierzyć należy dokładnie głowę przykładając miarkę centymetr nad brwiami i utrzymując tą wysokość podczas brania miary dookoła głowy.
Zasady pomogą w dobraniu kapelusza, jednak nic nie jest tak istotne jak fakt, czy kapelusz podoba się kobiecie, która ma go nosić i jak ta kobieta się w nim czuje. Nawet najlepiej wyglądający kapelusz skończy na dnie szafy jeśli właścicielka nie będzie czuła się w nim dobrze.

Czapki.pl

Sklep internetowy Czapki.pl

Brak Komentarzy

Zostaw Komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Dziękujemy i doceniamy to.
Twój adres email nie będzie upubliczniony, wymagane pola są oznaczone gwiazdką.


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.