Czapki męskie oraz damskie – nowy asortyment!

Już na dniach pojawi się w naszym sklepie internetowym nowa kolekcja czapek damskich oraz męskich. Czapki ze względu na materiał z jakiego zostały wykonane będzie można nosić jesienią oraz zimą. Nowy asortyment czapek niestety nie będzie zawierał czapek z pomponem, tym razem postawiliśmy na klasyczne czapki smerfetki znane także jako czapki krasnal. Czapki będzie cechował świeży, designerski i oryginalny krój oraz ciepłe, miłe dla oka kolory jesieni.  Czapki możecie obejrzeć TUTAJ.

Międzyczasie trwają prace nad naszym nowym oprogramowaniem sklepu internetowego który już został wdrożony. Usprawniamy proces przeglądania asortymentu w sklepie oraz staramy się przyspieszyć proces zakupu.

Wkrótce także pojawią się nowe szale w naszym sklepie. Jak dotąd posiadamy jedynie szale bawełniane, jedno, dwu i trzy kolorowe. Czas na nowe materiały, nowe kolory i nowy styl. Obiecujemy jednocześnie, że każdego dnia będziemy dokładać wszelkich starań aby w naszym sklepie CZAPKI.PL każdy mógł znaleźć coś dla siebie.  Bo jak wiadomo:

Przepis na zdrowie to czapka na głowie!

Czapki.pl

Sklep internetowy Czapki.pl

Brak Komentarzy

Zostaw Komentarz

Prosimy o zachowanie kultury. Dziękujemy i doceniamy to.
Twój adres email nie będzie upubliczniony, wymagane pola są oznaczone gwiazdką.


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.